به وبسایت رسمی دکوراسیون داخلی ستاک خوش آمدید
تماس با ما : 39 343 322 086

فرایند طراحی و تولید صنایع چوبی ستاک

فرآیند اجرای یک پروژه با ورود مشتری به سیستم آغاز می گردد و پس از ثبت اطلاعات،مشخصات و نیاز های مشتریان در فرم مربوط (Start Borm)،سیستم مکانیزه کد مشتری و کد پروژه را صادر می نماید.پس از تایید اعتبار پروژه،تیم پیگیری شامل مدیر پروژه و مسئول طراحی از جانب مدیریت ارشد تعیین می گردد. تیم مزبور ضمن برگزاری جلسات توجیهی با مشتری و دریافت نیازها،نسبت به تهیه نقشه های Rollever از محل اجرای پروژه اقدام می نماید.سپس مسئول طراحی با کمک سایر همکاران سایت طراحی،طرح های پیشنهادی را بر اساس نیازهای مشتری و با استفاده از مدلهای استاندارد شده و بعضا مدلهای خاص به سرعت توسط سیستم(Setak Design System) SDS در یک یا چند حالت با اشکال دو بعدی و سه بعدی تهیه نموده،از طریق مدیر پروژه نسبت به دریافت بازخور(Feed Back)از مشتری اقدام می نماید.
در صورت تایید طرح،نوبت به تعیین نوع و رنگ منزل و ارائه پیش فاکتور می رسد که پس از اخذ مهر و امضا تایید به مشتری،یک نسخه از قرار داد و پیش فاکتور تایید شده برای امور مالی و یک نسخه از کل مستندات تایید شده در اختیار واحد سفارشات قرار می گیرد.واحد سفارشات با کمک سیستم
Setak Design) System) SDS نسبت به تهیه لیست تفکیکی مطالعات اقدام نموده، برگه Order Form که شامل اطلاعات تفصیلی سفارش می باشد را جهت ساخت و تولید برای سازمان تامینی ارسال می نماید.
سازمان تامینی پس از ساخت و تولید ،در محدوده زمانی تعریف شده و انجام مرحله بسته بندی(
Packaging)، پس از هماهنگی با مشتری نهایی نسبت به حمل آن برنامه ریزی های لازم معمول می دارد.
پس از حمل کالا به محل مورد مذکور و ارسال برگه «آماده نصب» برای واحد خدمات پس از فروش این واحد،متناسب با حجم و نوع پروژه،یک یا چند تیم نصب جهت نصب و تحویل سیستم به محل اجرا اعزام و همچنین پس از اتمام کار و تهیه و تکمیل فرم های«تحویل پروژه» و «نظر سنجی» از مشتری تائیدیه اخذ نموده،یک نسخه از آنرا برای مشتری و نسخه دیگر را برای مدیر پروژه ارسال می نماید.

[/row]

نمودار
فرآیند طراحی و تولید محصول صنایع چوبی ستاک

آدرس دفتر مرکزی

آدرس: اراک خیابان شریعتی بعد از بانک ملی مجتمع باران

شماره تماس : 18-08634223115

  آدرس اینستاگرام: setakwi@

 آدرس کانال تلگرام: setakwi22@

marker

یافتن بر روی نقشه گوگل

درباره ما

صنایع چوبی ستاک در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه طراحی ،ساخت و نصب کابینت از نوع MDF آغاز نمود و در سال های بعد حیطه فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع مصنوعات MDF و مبلمان اداری گسترش داد.همچنین درپی تاسیس کارگاه ها و چوب و فلز ،بطور تخصصی وارد عرصه تولید محصولات پیش ساخته گردید.
این مجموعه افتخار دارد با استفاده از مدیریت پویا و کادر مجرب محصولاتی با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب در سریعترین زمان ممکن تولید کرده و رضایت کامل مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است.